• +420 461 612 774
  • zs.morasice@tiscali.cz
  • Morašice 27, 569 51 Morašice
  • Aktuality

    Velké závody formulí

    Velké závody formulí

    Velké závody formulí probíhaly ve 4. a 5.třídě. Pan učitel Petr Coufal přivezl spousty krabic plných roztodivných součástek, kabelů a počítačů. Úkolem žáků bylo vytvořit z těchto pomůcek závodní formuli a naprogramovat její jízdu. Ze začátku to nebyl vůbec jednoduchý úkol, ale ukázalo se, že pečlivou prací cesta vedla k vítězství. Nejdříve se dařilo týmům děvčat, ale pak se celkovým vítězem stal tým chlapců. Čas strašně rychle běžel ale i tak chvilka zbyla na ovládání velkého robota, který musel uchopit lahev a odvézt ji za určené místo. Děkujeme za skvělé odpoledne a těšíme se na další programování.           Stanislava Coufalová, vychovatelka ŠD3