• +420 461 612 774
  • zs.morasice@tiscali.cz
  • Morašice 27, 569 51 Morašice
  • Sběr papíru

    Sběrová akce

    1. -24. května 2024 proběhlo závěrečné kolo sběrové soutěže, v kterém se rozhodovalo, kdo pojede na tajný výlet. S pomocníky jsme se ani nezastavili. Vážili jsme a vážili. Letos nám počasí přálo až na poslední chvilku, kdy jsme potřebovali doložit kontejner. To přiletěl mrak a my náhle promokli až na kost. Pak následovalo sčítání a vyhlášení. 2. místo obsadila 8. třída/ na jednoho žáka nasbírali 235kilogramů/ a 1. místo získala 6.A třída s 270 kilogramy na žáka a ziskem tajného výletu. Mezi nej… jednotlivce patří Kateřina Kopecká a Adéla Jakoubková. Pochvalu si zaslouží všichni pomocníci a také všichni rodiče a prarodiče, kteří soucítí s naší sběrovou akcí. O dalších výsledcích se můžete informovat v klubu. Letos jsme za celý rok nasbírali přes 27 tun starého papíru. Děkujeme.

    Stanislava Coufalová