• +420 461 612 774
 • zs.morasice@tiscali.cz
 • Morašice 27, 569 51 Morašice
 • Aktuality

  Preventivní program 7. ročníku

  Preventivní program v 7. třídě – Nebezpečí internetu II.

  V pátek 3. 11. 2023 se v naší třídě první dvě hodiny konal preventivní program pod názvem Nebezpečí internetu (II. díl), který vedl lektor Petr Kadlec z organizace Etika mezi světy. V šestém ročníku jsme absolvovali první díl, který byl zčásti teoretický a zčásti praktický. Tentokrát jsme celé dvě hodiny dramaticky ztvárňovali kazuistiku podle skutečné události. Myslím, že to sedmáky velmi bavilo a hlavně si každý z žáků vnitřně prožil některou z postav, které v případu vystupovaly. Z celého programu si měli žáci určitě odnést dvě důležité informace: 1. nepořizuj své intimní fotky a 2. neposílej je jiným lidem!!! Tyto dvě hodiny byly velice intenzivní a hodnotím je jako velmi přínosné.

  Mgr. A. Dušková, tř.uč. 7.ročníku