• Morašice 27, 569 51 Morašice
  • Aktuality

Přespolní běh

Přespolní běh – 2. stupeň

V pátek 16. září se žáci a žákyně 2. stupně zúčastnili přespolního běhu v Litomyšli.

Žákyně běhaly ve dvou kategoriích na trati dlouhé 1600metrů. Z mladších žákyň si nejlépe vedla Anežka Dvořáková, ze starších žákyň Eliška Andrlová.

Starší žáci museli zdolat trať dlouhou 2800 metrů. Z naší školy se nejlépe umístil Rostislav Dušek.

Mladší žáci závodili na trati 1600m dlouhé. Nejlepšího výsledku dosáhl Michal Loskot, který obsadil v početné konkurenci 3. místo. Tím si také vybojoval postup do okresního kola pořádaného v Poličce, kde obsadil velmi pěkné 6. místo.

Děkujeme všem zúčastněným sportovcům.                            Mgr. Iveta Nováková, uč. Tv

Přespolní běh – 1. stupeň

Dne 15. 9. 2022 jeli přihlášení žáci 2. – 5. ročníku reprezentovat naši školu na oblastní kolo přespolního běhu do Litomyšle. Vinou nepříznivého počasí se běh konal na atletickém oválu, kde běželi ve čtyřech kategoriích: 2. – 3. třída holky a po nich kluci a 4. – 5. třída taktéž. Všichni do běhu dali maximální úsilí a všechnu sílu, za což jim patří velké díky.