• +420 461 612 774
 • zs.morasice@tiscali.cz
 • Morašice 27, 569 51 Morašice
 • Aktuality

  Ukliďme Česko – ukliďme Morašice

  Morašická školička se druhým rokem zapojila do celorepublikové akce Ukliďme Česko.

  podle statistiky organizátorů:

  Do letošního „Ukliďme Česko v Litomyšli a okolí“ se zapojilo podle zaslaných zpráv 981 účastníků, z nich bylo 705 do 18 let. Uklizeno bylo zhruba 50 různých lokalit a tras a 60 kilometrů silnic nebo cyklostezek. Celkem jste mi nahlášeno 386 pytlů odpadků a mnohého dalšího velkorozměrného odpadu.

  Máme radost, že jsme se mohli dané akce účastnit a tím pomoci uklidit okolí silnic z Morašic a obecní prostory v samotných Morašicích.  Jen bychom byli rádi, aby se sbíralo méně a méně odpadu.  Co Vy na to?                                                                                                    H.Heroldová

   

   

   

  Přílohy