• +420 461 612 774
 • zs.morasice@tiscali.cz
 • Morašice 27, 569 51 Morašice
 • Aktuality

  Třesk obdržel 3. místo

  Vyhlášení krajského kola soutěže školních časopisů

  Nadešel  pátek 12. dubna 2019.  Den, kdy jsme jeli do Pardubic na udílení cen školních časopisů. Cesta proběhla bez sebemenších potíží a po vystoupení jsme vyrazili do Domu techniky v Pardubicích. Vešli jsme do sálu, kde nás  uvítal pan europoslanec Tomáš Zdechovský.  Začali jsme hrou FakeScape . Následovalo poučení o dezinformacích a konspiračních teoriích. Po malé pauze započalo vyhlášení.  Třesk obdržel 3. místo. Jako zakončení tohoto dne proběhla návštěva Českého rozhlasu Pardubice (naše redakce již navštívila Rozhlas Hradec Králové).  S umístěním jsme velmi spokojeni, poněvadž postupujeme do celostátního kola. Bližší informace najdete ve 4. čísle našeho časopisu Třesk.

  Th. Josef Lapáček, 8. třída