• +420 461 612 774
 • zs.morasice@tiscali.cz
 • Morašice 27, 569 51 Morašice
 • Aktuality

  Podzimní sběr papíru

  Sběr papíru
  Po roce jsme se 1. a 2. října opět vrátili k našemu tradičnímu sběru. Jsem moc ráda, že skoro ve všech domácnostech vyštrachali nějaký papír a pak jsem také ráda, že ho laskaví rodiče či prarodiče dovezli až ke škole.
  Překvapivě jsme na naší váze “babičce“ (tak ji říkáme)navážili 15 tun starého papíru. Je to úžasný výsledek!
  Teď se jen můžeme těšit, co za to dostaneme a hlavně, jak to využijeme, jakou akci budeme moci uskutečnit. Se sběrem mi pomáhalo i spousta žáků. Musím je všechny moc a moc pochválit, protože většinou pomáhali ve svém volném čase. Podle možností další sběr
  plánujeme na duben 2021. Budeme se těšit na ještě větší kupu sběru. Děkuji všem, co se na sběru podíleli.
  Stanislava Coufalová

  výsledková listina:   výsledky říjen 2020