• +420 461 612 774
  • zs.morasice@tiscali.cz
  • Morašice 27, 569 51 Morašice
  • Soutěž – BESIP

    Vyhráli jsme v soutěži o přechod

    Skoro každý den s dětmi přecházím vozovku z návsi na hřiště. Z technických důvodů tam nejde realizovat přechod. Ten by nám tam velmi pomohl. Jednoho prázdninového dne jsem pročítala časopis a HLE! Firma Besip a Lego vyhlašuje soutěž o nej…přechod. Neváhala jsem. V klubu máme lego. S Besipem každoročně realizujeme cyklistickou soutěž. Jenže sehnat o prázdninách děti…. Podařilo se! Martina, Lukáš, Honza a Matěj vymýšleli, navrhovali, zkoušeli a pak i postavili moderní přechod, který by se hodil právě sem. Nafotili jsme ho a zaslali do soutěže. V dnešní nelehké době jsme na výsledky čekali dlouho. O to větší bylo překvapení v listopadu, kdy jsme se dozvěděli, že jsme vyhráli! Ceny nám zaslali a na zábavný den v Praze se máme těšit někdy na jaře. No, uvidíme. Soutěž jsme vyhráli, ale co přechod, BUDE?                                                                           Stanislava Coufalová