• +420 461 612 774
 • zs.morasice@tiscali.cz
 • Morašice 27, 569 51 Morašice
 • Aktuality

  Podzim ve školní družině

  Již od 1. třídy se učíme v naší družině pravidla šachové hry. Skládáme puzzle, kreslíme, čteme pohádky a zajímavosti o přírodě, z časopisů. Stavíme krásné stavby z lega a dalších stavebnic, hrajeme společenské a jiné hry.
  Díky krásnému a teplému září se pohybujeme, co nejvíce venku v přírodě, na naší školní zahrádce, na naučné zahradě a na hřištích u školy, v dětském koutku a hřištích TJ Sokola. Mimo pohybových a míčových her, zkoušíme jednotlivé atletické disciplíny jako je skok do dálky, běh…Seznamujeme se i s pravidly minigolfu.
  V některých velmi teplých dnech jsme si museli, cestou z oběda, i upravovat svoje oblečení na tzv, novou módu.

  Zdeňka Fikejzová, vychovatelka ŠD1