• +420 461 612 774
  • zs.morasice@tiscali.cz
  • Morašice 27, 569 51 Morašice
  • Aktuality

    okresní kolo dopravní cyklistické soutěže

    Ve středu 15.května 2019 dvě družstva cyklistů reprezentovala školu ve Svitavách v okresním kole dopravní cyklistické soutěže. Po slavnostním zahájení jsme se vrhli do soutěžních disciplín. Čekala na nás první pomoc, pak testy z dopravních předpisů, jízda zručnosti/ta dopadla nad očekávání dobře/ a soutěž jsme zakončili jízdou po dopravním hřišti. I přes neskutečnou zimu jsme dopadli výborně – mladší získali 3.místo ve složení Zuzka Famfulíková, Pavlína Urválková, Patrik Lev, Vítězslav Jareš. Starší soutěžili ve složení Tereza Lněničková, Tereza Sedliská, Kristián Sádecký, Filip Kopecký a získali 1.místo a postup do krajského kola v Pardubicích. Aby úspěchu nebylo málo, tak jsme získali ze čtyř ocenění jednotlivců tři tituly – Zuzka, Tereza L. a Filip. Chválím všechny soutěžící a jezděte všichni vždy a všude bezpečně!   Stanislava Coufalová