• +420 461 612 774
  • zs.morasice@tiscali.cz
  • Morašice 27, 569 51 Morašice
  • Aktuality

    Ocenění časopisu Třesk

    Dne 12. října k nám přijela vzácná návštěva. Byl to europoslanec Tomáš Zdechovský, který nám přišel předat ocenění za 2. místo nejlepšího školního časopisu v Pardubickém kraji. Já a moje kamarádka Petra jsme ho přivítaly v krojích. V redakci jsem ho seznámila s celou radou, školou a samozřejmě s Třeskem. Poté následovala prohlídka po škole. Zastavili jsme se v 9. třídě, kde měli žáci připravené otázky. Bohužel na nás měl pouze tři čtvrtě hodiny, takže jsme se s ním rozloučili, na památku jsme mu darovali jedno vydání Třesku a keramický výrobek. Pro mě byla návštěva velmi příjemná. Pan Zdechovský byl milý, vtipný a charismatický. Děkujeme za ocenění.

    Kamila Kusá 9. třída