• +420 461 612 774
  • zs.morasice@tiscali.cz
  • Morašice 27, 569 51 Morašice
  • Ledová Praha 2019

    Ledová Praha 2019

    Jako tradičně jsme se zapojili do akce LEDOVÁ PRAHA 2019, která se koná vždy o pololetních prázdninách, letos vyšel termín na 1. února 2019, kdy jsme v počtu 39 členů vyrazili s chutí a elánem do Prahy za památkami. Program každoročně připravuje paní učitelka Coufalová, proto ani letos to nebylo jinak. Tradice je tradice! A kvalita zaručena.

    Program byl velice zajímavý, během celého dne jsme navštívili: Království železnic, Národopisné muzeum Národního muzea v Letohrádku Kinských, Kinského zahrady. Vyšli jsme na Petřín, chvíli jsme se zastavili v Zrcadlovém bludišti, poté jsme sjeli lanovkou a navštívili centrum.  Byli jsme všichni příjemně unavení, ale spokojení…                                                                                                                                                Mgr. Andrea Dušková