• +420 461 612 774
 • zs.morasice@tiscali.cz
 • Morašice 27, 569 51 Morašice
 • Aktuality

  Čtenářský klub v knihovně

  Čtenářský klub v  Městské knihovně v Litomyšli

  13.února si udělal čtenářský klub velkou radost. Žáci byli pozváni do knihovny v Litomyšli. V souvislosti s projektem Města Litomyšl týkajícího se spolupráce knihoven a aktivity Putování knih napříč regionem jsme dostali nabídku vypůjčit si knihy dle naší libosti. Ani jsme netušili, že paní ředitelka bude na nás tak hodná a bude se nám tak věnovat. Prohlédli jsme si obě oddělení knihovny, byli seznámeni s řazením knih v knihovně, vyhledáváním knih v on-line katalogu atd. Na co jsme si vzpomněli, to jsme si mohli vypůjčit. Odjeli jsme se třemi taškami, plnými úžasných knížek. Někteří si je rovnou vezli už domů. Mysleli jsme také na spolužáky a jejich oblíbené žánry, takže nechyběly ani knihy o fotbale, hokeji, akvaristice a další. A teď už jenom čteme…Máme i motivaci. Nejpilnější čtenáři se zúčastní 21.3.slavnostního vyhodnocení nejlepších čtenářů v litomyšlské knihovně.

  Mgr. Jana Renzová