• +420 461 612 774
 • zs.morasice@tiscali.cz
 • Morašice 27, 569 51 Morašice
 • Aktuality

  Adaptační odpoledne s rodiči

  Adaptační odpoledne s rodiči

  V šesté třídě se v pondělí 1. 10. 2018 konalo od 15.15hod. společné odpoledne žáků a jejich rodičů. Společně jsme absolvovali dvě aktivity, prostřednictvím kterých jsme se snažili trochu vzájemně  poznat. První aktivita byla zaměřena kreativně. Rodiče se svými dětmi vyráběli Slunce vlastní rodiny, do kterého vpisovali název své rodiny, koníčky, věci a aktivity, které rodinu spojují, co má každá rodina ráda, jak dokáží společně trávit čas apod. Po uplynutí časové dotace každá rodina o sobě prozradila pár informací. Sešlo se celkem 21sluníček a každé bylo originální!

  Druhá aktivita se jmenovala Pif paf a byla zaměřena na zapamatování si jmen ostatních zúčastněných, tato hra je dynamická, rychlá a zároveň vtipná.

  Celé odpoledne jsme strávili příjemně, rodiče i žáci vzorně spolupracovali. Chtěla bych jim moc poděkovat za jejich čas a zájem!  Budu se brzy těšit na další společné setkání.

  Andrea Dušková (třídní učitelka)